Uncategorized

teoria

ostatnio życie to gra na pokazywanie komu zależy mniej, zwłaszcza w strategicznych momentach i te wszystkie rozmowy w stylu:

– chodzi o moją koleżankę, ona ma takiego kolegę i boi się zapytać go, czy nie poszedłby z nią do kina. i gdybym ja (na przykład) zapytała ciebie, to poszedłbyś ze mną do tego kina (czysto teoretycznie)?

potem wszechobecny żal i wyrzuty w stronę własnego odbicia, że może mogło się jednak coś zrobić, ratować, pokazać albo uśmiechnąć; nie mówić od razu, że:

– mam milion wielbicieli w każdej dzielnicy tego zasranego miasta. co ja ci będę mówić dużo, po prostu, rżnę kogo chcę, ciebie oczywiście bym nie tknęła (czysto teoretycznie).

bo potem jest o tak: lody przed telewizorem; dieta od pierwszego dnia następnego miesiąca, w końcu zmieni się wszystko oraz te obietnice:

– schudnę, będę fajna i żaden dupek nie popsuje mi już dnia (czysto teoretycznie)

 

 

zepsuł mi kwartał, zanim był dupkiem (praktyka)

 

 

 

 

 

 

 

 

1 Comment

  • niesporczak
    08/05/2017 at 07:25

    Świetny tekst. Znalazłam podobny na meskimpisaniu. Pomogły mi one w obnażeniu się (brzydkie słowo, bardzo) z superzakochania przed nim. Nic nie odpowiedział, w tym milczeniu speszony jest już drugi miesiąc. Taki marny efekt mojego yolo-a, ale to był świetny ruch, gdyby sytuacja miała się powtórzyć, nic bym nie zmieniła.
    Pozytywny rezultat wyznanej miłości nie wniósłby aż tyle ile samo właśnie jej wyznanie, choćby smsem. Trochę to jak pierwsze zagranie w totka. Nawet jak stracisz trzy zyle to przynajmniej wiesz, ze zrobiłaś wszystko żeby wygrać. I z tym się lepiej śpi niż w tej lepkiej glajdzie domysłów i wielomiesięcznych niepewności. Czołem!

    Reply

Leave a Reply